Nasze standardy

Bezpieczeństwo i jakość naszych produktów są kluczem do naszego sukcesu na rynku. Przez lata na takich filarach zbudowaliśmy zaufanie klientów i nie jesteśmy gotowi iść na kompromisy w tych kwestiach. Wysoka jakość naszych produktów jest wbudowana w każdy „kamień” naszej firmy.

Nasze produkty spełniają wiele najbardziej wymagających norm:

  • Od 2018 roku bezpieczeństwo i jakość kosmetyków GFL jest gwarantowane przez certyfikację IFS HPC. Jest to uznawany standard mający na celu zapewnienie, że producenci artykułów gospodarstwa domowego i pielęgnacji osobistej są w stanie dostarczyć na rynek bezpieczne, zgodne i wysokiej jakości produkty.
  • Cosmos Organic– Wszystkie produkty oznaczone logo Ecocert/Cosmos zostały zweryfikowane pod względem składu, przetwarzania i opakowania, aby zagwarantować ekologiczną produkcję, rozwój koncepcji zielonej chemii, odpowiedzialne korzystanie z zasobów naturalnych, szacunek dla bioróżnorodności, brak składników petrochemicznych i GMO oraz opakowania nadające się do recyklingu.
  • Eu Ecolabel– przyznawane przez Komisję Europejską, to znak doskonałości ekologicznej przyznawany produktom i usługom spełniającym wysokie standardy środowiskowe na przestrzeni całego ich cyklu życia: od pozyskiwania surowców, przez produkcję, dystrybucję po utylizację
  • RSPO to międzynarodowo uznawany standard certyfikacji dla zrównoważonego oleju palmowego. GFL jest członkiem łańcucha dostaw certyfikatu RSPO, wspierając produkcję zrównoważonego oleju palmowego.
  • VEGANOK to pierwszy i najbardziej znany etyczny znak gwarancyjny dla produktów wegańskich, z ponad 1000 firm i usług oraz dziesiątkami tysięcy certyfikowanych produktów na całym świecie.

Zielone certyfikaty

Stosujemy najnowocześniejsze koncepcje i wybieramy surowce najwyższej jakości do tworzenia naszych formuł. Od ekologicznych kosmetyków certyfikowanych przez Cosmos Organic, Nordic Swan Ecolabel, Eu Ecolabel i RSPO, po kolekcje produktów o dużym wpływie na styl życia.