Czapka z słuchawkami i mikrofonem- idealna rozwiązanie dla aktywnych w zimne dni

Czapka z Słuchawkami Bluetooth

Jednym z najciekawszych produktów w naszym sklepie jest Zimowa czapka z wbudowanymi słuchawkami Bluetooth oraz mikrofonem. To innowacyjne rozwiązanie jest połączeniem komfortu i funkcjonalności.

Zanim jednak opowiem o szczegółach produktu napiszę Ci moją krótką historię związaną z tą czapką.

Początki

Gdy pierwszy raz zobaczyłem tą czapkę pomyślałem sobie, że to nie może być funkcjonalne. Czapka z wbudowanymi słuchawkami i mikrofonem to nie może się udać…

Mam jednak 5 miesięczną córkę i codzienny spacer jest obowiązkiem. Żeby w jakiś sposób mądrze zagospodarować te 2 godziny słucham audiobooków albo rozmawiam przez telefon. Kabel do Powerbanka i do słuchawek ciągle mi się plątał, a w dodatku słuchawka pod czapką mnie denerwowała.

Postanowiłem wypróbować mój nowy produkt. Naładowałem czapkę jakkolwiek to brzmi i wyruszyłem w mój 2 godzinny spacer po osiedlu.

Ku mojemu zaskoczeniu czapka okazała się strzałem w dziesiątkę.

Po pierwsze jest mega wygodna i co najważniejsze nic nie uciska tak jak to było wcześniej w przypadku zwykłych słuchawek.

Jednak moim największym zaskoczeniem była jakość dźwięku i czułość mikrofonu. Za tą cenę nie spodziewałem się wiele, a tu okazuje się, że słuchawki i mikrofon naprawdę dają radę.

Dużą zaletą jest też możliwość wyjęcia całej elektroniki i możliwość wyprania czapki.

Dla kogo?

Produkt ten jest stworzony dla ludzi, którzy aktywnie spędzają czas na świeżym powietrzu i lubią w tym samym momencie słuchać muzyki, audiobooków lub po prostu rozmawiać przez telefon.

Co najważniejsze mamy właśnie totalną wyprzedaż czapek. Kosztuje jedyne 39zł!

Nie czekaj kliknij w ten link i kup teraz! Promocja trwa do wyczerpania zapasów!

One thought on “Czapka z słuchawkami i mikrofonem- idealna rozwiązanie dla aktywnych w zimne dni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

abcros.pl Reviews with ekomi-pl.com