Dron Zabawka czy to dobry pomysł na rozpoczęcie przygody z lataniem?

Idzie wiosna, a z nią możliwość rozpoczęcia przygody z lataniem dronami. Na rynku mamy obecnie bardzo dużą ilość modeli zaczynając od 100zł kończąc na kilku tysiącach. Jednak ceny dronów do zabawy to koszt do ok. 500zł.

Cena zależy od:

  • tego czy dron posiada kamerę;
  • czy można na żywo oglądać obraz z tej kamery;
  • wielkości drona;
  • możliwości sterowania dronem przez aplikację na IOS albo Androida;
  • jakości ochrony śmigieł.

Wszystko fajnie, ale po co mi taka zabawka?

Przede wszystkim jest to idealna forma nauki latania. Sterowanie dronem to nie jest prosta sprawa i zanim kupisz drogiego warto postawić pierwsze kroki tanim sterowcem. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że go zniszczysz, albo po prostu zgubisz.

Prezent dla dzieci

Moim zdaniem jest to idealny prezent dla dzieci i młodzieży. Zmusi pociechę do oderwania się od wirtualnego świata. Latanie wymaga dużej zręczności oraz koordynacji ruchowej. Dzięki temu Twoje dziecko polepszy te jakże ważne umiejętności. A może wciągnie się w temat i będzie profesjonalnie latał dronami? Jest to jak dla mnie zawód przyszłości.

Pozostaje pytanie w jakim wieku można zacząć takie zabawy?

Śmiało można już dać spróbować polatać dronem dziecku w wieku nawet 8 lat. Oczywiście w takim przypadku musi to być pod kontrolą osoby dorosłej.

Zabawa dla całej rodziny

Wypad za miasto z dronem to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Jest to wspaniała zabawa nie tylko dla dzieci, ale dla każdego członka rodziny.

Pierwsze kroki z nagrywaniem

Te droższe drony od 400zł w góre nadają się do nagrywania. Mają w zestawie kamery HD i są na tyle stabilne, że można zrobić kilka podstawowych ujęć. W niektórych modelach możesz nawet podłączyć swoją kamerę sportową.

Zamiast wydawać kilka tysięcy możesz sprawdzić w dużo tańszy sposób, czy temat nagrywania z drona jest dla Ciebie.

Moda na latanie

Nie wiem jak w Twoim mieście, ale u mnie jak tylko robi się ciepło widać sporo ludzi latających. W szczególności dużo dzieci. Na pewno mamy do czynienia z początkiem mega boomu.

Bardzo podoba mi się ta moda. Zmusza dzieci i młodzież do zabawy na świeżym powietrzu oraz uczy zręczności i koordynacji ruchowej. Ciekawa odmiana dla gier wideo.

Wybór należy do Ciebie. Może spodoba Ci się nowy sposób spędzania wolnego czasu z rodziną.

One thought on “Dron Zabawka czy to dobry pomysł na rozpoczęcie przygody z lataniem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

abcros.pl Reviews with ekomi-pl.com